Osmangazi Kültür İşletmeleri İftar Mekanları

Osmangazi Kültür İşletmeleri İftar Mekanları

Osmangazi Kültür İşletmeleri İftar Mekanları, Ramazan ayı boyunca sunulan iftar menüleri ve fiyatlarını bu listede bulabilirsiniz. Tarih ve Kültür şehri Bursa’nın kültürel ve sosyal tesislerinin işletmecilik faaliyetlerinin sürdürülmesi, beraberinde tarihi ve kültürel dokunun korunduğu, yaşatıldığı mekanlarda kaliteli bir iftar yemeği keyfi yaşayacaksınız.  Sümbüllü Bahçe Konağı, Tarihi Merinos Tren İstasyonu, Dobruca Değirmenpark, Gökdere Kültür Merkezi ve Sarıalan Taş Konak Tesisi gibi restaurant ve cafe hizmeti veren mekanlarda lezzetli iftar sofralarında buluşalım.

Sümbüllü Bahçe Konağı

Sümbüllü Bahçe Konağı Bursa manzaralı konumuyla sizlere özel bir iftar deneyimi sunuyor. Osmangazi Kültür İşletmeleri İftar Mekanları arasında yer alan Sümbüllü Bahçe Konağı, Ramazan ayında iftariyelik serpme tabağı, zeytinyağlı tabağı, günün çorbası, ara sıcaklar, günün ana yemeği, tatlı çeşitleri, meyve ve içecek çeşitleri gibi lezzetler ile Sümbüllü Bahçe Konağı sizleri keyifli iftar sofralarına davet ediyor.

Sümbüllü Bahçe Konağı iftar menüleri, fiyat bilgisi ve rezervasyon için tıklayın. 

Tarihi Merinos Tren İstasyonu

Osmangazi Kültür İşletmeleri bünyesinde yer alan Tarihi Merinos Tren İstasyonu nostaljik bir ortamda lezzetli iftar menülerini sizlerle buluşturuyor. Ramazan ayı boyunca özenle hazırlanan ana yemekler, iftariyelikler, çorbalar ve tatlılar iftar için masanızda yerlerini almaya hazır.

Tarihi Merinos Tren İstasyonu iftar menüleri, fiyat bilgisi ve rezervasyon için tıklayın. 

Dobruca Değirmenpark

Dobruca Değirmenpark tam anlamıyla ailenizle birlikte iftar keyfi yapabileceğiniz ve iftardan sonra da uzun saatler vakit geçirebileceğiniz bir yer. Ramazan ayı boyunca birbirinden lezzetli ana yemeklerden oluşan iftar menüleriyle de Dobruca Değirmenpark iftar mekanı arayışınızı sonlandırabilir.

Dobruca Değirmenpark iftar menüleri, fiyat bilgisi ve rezervasyon için tıklayın. 

Gökdere Kültür Merkezi

Kayhan Çarşısının sonunda bulunan ve eski bir medrese olan Gökdere Kültür merkezi sizleri tarih kokan dokusunda keyifli iftar sofralarında ağırlayacak. Gökdere kültür merkezi iftar keyfini Türk Mutfağına özgün tatlarından oluşan iftar menüleri ile sunuyor.

Gökdere Kültür Merkezi iftar menüleri, fiyat bilgisi ve rezervasyon için tıklayın. 

Sarıalan Taş Konak Tesisleri

Osmangazi Kültür işletmeleri iftar mekanları arasında yer alan Sarıalan Taş Konak Tesisleri sizlere Uludağ’da manzaranın ve doğanın katkılarıyla keyifli iftar masaları hazırlıyor. İftarda sucuk, köfte, tavuk pirzola, külbastı gibi lezzetler ile Sarıalan Taş Konak Tesisleri iftar mekanı arayışınızı sonlandırabilir.

Sarıalan Taş Konak Tesisi iftar menüleri, fiyat bilgisi ve rezervasyon için tıklayın.