Haşim Usta

Zaman değişse de lezzet değişmez...

Rezervasyon

IBAN: TR00 0000 0000 0000 0000 00

Haşim Usta İftar Menüleri

2018 yılı Haşim Usta iftar menüleri, rezervasyon detayları ve iftar fiyatları burada. Haşim Usta 2018 ramazan ayında Bursa Fatih Sultan Mehmet Bulvarında, bahçede iftar keyfini ve güney doğu mutfağına özgün tatlarla sunmaktadır. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  FSM iftar mekanları , Bursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Haşim Usta İftar Menüleri ile Neler Sunuyor ?

İftarda lahmacun ve kebap çeşitleri, yuvalama çorbası, çiğ köfte ya da içli köfte, antep dolması ve fıstıklı kebaplar gibi lezzetler ile Haşim Usta iftar mekanı arayışınızı sonlandırabilir.

Haşim Usta iftar menüsünüde, işletmenin mutfağında bulunan bir çok çeşit aynı tabakta bulunmaktadır… Antep Mutfağının  Dünyaca ünlü tatları Haşim Usta iftar menüsünde!

Haşim Usta İftar Menüleri 2018

Google Yorumlarımız

Ali Ihsan Baykut
Ali Ihsan Baykut
19:00 01 Mar 18
Karisik kebeb denenmeli muhtesem
oktay akpınar
oktay akpınar
11:05 13 Jan 18
Soslu beytisi çok güzel, Diğer ürünleride ortalamanın üstünde, hızlı servisi olan kaliteli bir kebapçı, yıllardır istikrarlı bir şekilde aynı lezzeti sunuyor. Otopark sorunu yok
Fatih Çakırlı
Fatih Çakırlı
18:32 03 Mar 18
Her zamanki gibi kebabın lezzetini alarak afiyetle yenmiş bir akşam yemeğiydi Emeği geçen herkes e teşekkürler.
AKTAN LOĞ
AKTAN LOĞ
20:36 30 Nov 17
Kalitenin doruk noktası. Yuvalama çorbası mutlaka denenmeli sonra kesaplara geçilmeli. Personel işini biliyor, ilgili ve güleryüzlü. Küçücük bir sıkıntısı var o da otopark. Yetersiz kalıyor ama lezzetler için biraz yürümeye değer.
N. Akgün
N. Akgün
17:42 23 Mar 18
bahçesi yemekleri gayet güzel gerçek lahmacun yemek isterseniz doğru adres simit kebabı da denemeye değer servis elamanları gayet ilgili ve seri
Sadettin Akyerden
Sadettin Akyerden
19:43 02 Feb 18
Bursa'da Antep Sofrası olarak tek geçeceğim bir Adres.. Yuvalama Çorbasını ihmal edmeyin ✓ ☺️
Tümünü Oku Değerlendirme Yap
WhatsApp Rezervasyon:

Ramazan boyunca gece 24:00'e kadar hizmetinizdeyiz.