Bursa’da Doğa ile İç İçe Müdavimi Olacağınız İftar Mekanları

Bursa'da doğayla iç içe müdavimi olacağınız iftar mekanları, restaurantlar, yemyeşil bahçeler, Bursa'da iftar deyince akla gelen gelenekselleşmiş iftar mekanları, yemyeşil iftar mekanlarını sizler için listeledik.

Bursa'da Doğa ile İç İçe Müdavimi Olacağınız Mekanlar

Amaç Et Mangal

Amaç Et Mangal 2018 ramazan ayında İnkaya mevkiinde yeşillikler içinde şehrin gürültüsünden uzak , kendinizi tam anlamıyla huzurlu hissedebileceğiniz bir mekan. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da Uludağ Yolu iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Masklavi Alaçam

Masklavi 2018 ramazan ayında Bursa Alaçam Köyü’nde,  manzarasıyla ve temiz havasıyla size tam anlamıyla keyif ve lezzet dolu anlar sunuyor. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da Kestel iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Altınpark Tesisleri

Altınpark Tesisleri 2018 ramazan ayında Bursa Orhaneli Yolunda, ormanın derinliklerine kadar uzanan yürüyüş parkurları ve at binme yolu sizi her mevsim ayrı bir güzelliğe taşıyacak. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da Orhaneli Yolu iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Haflinger Çiftliği

Haflinger Çiftliği 2018 ramazan ayında Bursa Çeltikköy Mahallesi’nde gerek doğası gerekse at binme aktiviteleriyle sizleri güzel bir yolculuğa davet ediyor. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  Osmangazi iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Çam Et Mangal

Çam Et Mangal 2018 ramazan ayında Bursa Uludağ Yolunda, ağaçların arasında serin bir ortamda iftar keyfini sizlere yaşatıyor. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da Uludağ iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Zevk-i Safa

Zevk-i Safa 2018 ramazan ayında Bursa Uludağ Yolunda, dağ havası ve Bursa manzarası eşliğinde sizlere hem lezzetli hem de doğa ile iç içe bir iftar yemeği sunmaktadır.  Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da Uludağ Yolu iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Kaya Et ve Balık Restaurant

Kaya Et ve Balık Restaurant 2018 ramazan ayında sizlere Bursa Dobruca’da,  çınar ağaçlarının gölgesinde, dereden akan su sesine kuşların eşlik ettiği huzur dolu bir ortam sunuyor. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  Dobruca iftar mekanlarıBursa iftar mekanlarıgibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

OKİ Dobruca Değirmenpark

Oki Dobruca Değirmenpark Tesisleri  2018 ramazan ayında Bursa Dobruca’da, yemyeşil bir atmosferde ve çocuklarınıza özel oyun alanları ile birlikte keyifli bir iftar deneyimi sunuyor.  Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  Dobruca iftar mekanlarıBursa iftar mekanlarıgibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

OKİ Sarıalan Taş Konak Tesisleri

Sarıalan Taş Konak Tesisleri 2018 ramazan ayında Bursa Uludağ Sarıalan’da, tertemiz dağ havası eşliğinde sizlere lezzetli iftar menüleri sunuyor.  Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  Uludağ iftar mekanlarıBursa iftar mekanlarıgibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Tepe Cafe Restoran

Tepe Cafe & Restoran 2018 ramazan ayında Bursa Uludağ Yolu’nda, manzarasıyla sizleri kendine hayran bırakacak bir konuma sahip. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da Uludağ Yolu iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Şehriyar Eskikaraağaç Tesisleri

Şehriyar Eskikaraağaç Tesisleri 2018 ramazan ayında Bursa Uluabat Gölü’nün kıyısında, göl manzaralı, gün batımı eşliğinde hem göze hem de damağa hitap eden bir iftar yemeği sunuyor. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  Karacabey iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Kahvebeyaz

Kahvebeyaz 2018 ramazan ayında Bursa Mudanya Yolu’nda, mavi ve yeşilin kesiştiği yerde doğa ile iç içe atmosferiyle sizleri bekliyor. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  Mudanya Yolu iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Heybeli Restaurant

Heybeli 2018 ramazan ayında Bursa Mudanya Bulvarında,  yeşillikler içinde keyifli bir ortamda canlı fasıl eşliğinde unutulmaz bir iftar yemeği deneyimi sunuyor. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  Mudanya yolu iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Esma Sultan

Esma Sultan 2018 ramazan ayında Bursa Cumalıkızık’ta, tarih kokan bir ortamda, doğal ve yöresel iftar yemekleri hazırlıyor. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da Cumalıkızık iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Seyr-u Sefa

Seyr-u Sefa 2018 ramazan ayında Uludağ Yolu İnkaya mevkiinde, Bursa manzarasını izleyebileceğiniz, oksijeni bol, yemekleri lezzetli bir atmosfer. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  Uludağ yolu iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Çamlık Et Mangal

Çamlık Et Mangal 2018 ramazan ayında Bursa Orhaneli Yolu’nda sizlere piknik yapar gibi bir iftar deneyimi sunuyor.  Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da Orhaneli Yolu  iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Bahçe Panorama

Bahçe Panorama 2018 ramazan ayında Bursa Orhaneli Yolu’nda, yemyeşil çimenlerde, ağaçlarla bezenmiş bir bahçede birbirinden lezzetli iftar menüleri sunuyor.  Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da Orhaneli Yolu iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Fsn Park Bulvar

2018 ramazan ayında Bursa FSM Bulvarında, bahçede iftar keyfini, çocuklarınızın da eğleneceği bir oyun alanı ile birlikte sizlere sunuyor. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da FSM iftar mekanlarıBursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.