Seyr-u Sefa

Dağ yolunda bir Ramazan klasiği

Rezervasyon

IBAN: TR00 0000 0000 0000 0000 00

Seyr-u Sefa İftar Menüleri

2018 yılı Seyr-u Sefa iftar menüleri, rezervasyon detayları ve iftar fiyatları burada. Seyr-u Sefa 2018 ramazan ayında Uludağ Yolu İnkaya mevkiinde, bahçede iftar keyfini ve dağ yoluna özgü tatlarla sunmaktadır. Dilerseniz tüm iftar mekanları ‘na ya da  Uludağ yolu iftar mekanları, Bursa iftar mekanları gibi farklı arayışlarınıza da iftarda.com ‘da cevap bulabilirsiniz.

Seyr-u Sefa İftar Menüleri ile Neler Sunuyor ?

Fiks Ramazan menülerinde 3 farklı ana yemek – kuzu tandır – karışık ızgara ve tavuk ızgarayla birlikte ordövr tabağı, ara sıcak, salata, tatlı ve içecek sunulur.

1’er adet çay servisi dahildir.

Rezervasyonunuzu günler öncesinden ve erken saatlerde yapmayı unutmayın.

Seyr-u Sefa İftar Menüleri 2018

Google Yorumlarımız

Fatih Ün
Fatih Ün
17:45 30 Jan 18
Buranın konum açısından manzarası muhteşem. Sahipleri ve çalışanları ayırım yapmadan herkese karşı ilgili ve samimi. Burada yediğiniz ve içtiğiniz tüm menü damağınızda gerçek bir lezzet bırakacak. Size sadece seçmek kalıyor. Ciddi bir tadilattan geçip eski halinden çok daha mükemmel hale gelmiş. Yeni yüzüyle Seyr-u Sefa bu verdiğim 5 yıldızı gerçekten hakediyor.
Cihan Derici
Cihan Derici
11:34 23 Mar 18
Geniş alanlar, eşsiz bir manzara vasat lezzetler.
Sevket Cakin
Sevket Cakin
16:29 04 Mar 18
Içecek ve tatlı konusunda iddaalı fakat aperatif seçenekleri biraz daha çeşitli olabilir. Sıcak aile ortamı mevcut nezih bir yer tebrikler
Mehmet GÜLAY
Mehmet GÜLAY
22:57 10 Apr 18
Mekan kış günlerinde sıcak, Bursa manzaralı ve sunduğu yemekler ve diğer hizmetler oldukça lezzetli ve iyi. Sanıyorum dağ yolunda oturduğum en rahat mekan.
Yasemin Göntem
Yasemin Göntem
13:40 25 Apr 18
Manzara hizmet havası güzel tek kötü tarafı wc nin ücretli olması hiç hoş değil o kadar hesap öde bide ayriyetten ona para ver kötü...
özlem Purut
özlem Purut
11:16 03 May 18
Hayatımda içtigim en güzel sahlepti. Mutlaka tadin kis aylarında. Ayrıca iç dekorasyonu da şahane. Şömine başı masaları var. Harika bi kış mekanı. Yazın da bahçesi serin her zaman tercih edilebilir.
Aynur Meric
Aynur Meric
18:49 09 May 18
Mekan güzel. Manzara güzel ama kimse güleryüzle karşılamıyor, ilgilenmiyor. Robot gibi herkes. Alışmışlar çok müşteriliğe. Lavabolar da bakımsız. Bir kez gidilebilir ama tekrar gider misin sorarsanız sanmam derim
Cengiz Yılmaz
Cengiz Yılmaz
10:53 04 Jun 18
Çok güzel ve Nezih bir mekan Temiz ve ilgili personeli ile Güzel hizmet veriyor Dağ yolunda bulabileceginiz En güzel mekan Otopark sıkıntısı yok Çeşit zenginligine sahip
alifuat inceismail
alifuat inceismail
17:20 08 Jun 18
İftar,yemek,eğlence hatta arkadaşlarla gidilecek mükemmel musterı menuniyeti ve hizmet anlayışıyla sizleri zirveye çıkaracaklardır. Kız arkadaşlarımızla iftar yemeğine gittiğimizde iftar vakfını beklerken o çimlenin üstünde puflarda oturarak vakti gecırmek fevkalade yemek ıcın kısıma gectığınızde ise ayrı bır hızmet ve memnunıyet dıyebılırız. Iftar ıcın gıdecekler ıcın söylüyorum ıftar menü fıyatı 65-55 tl olarak bakarsanız pahalı gelebılır fakat 65 ve 55 tl o verılen hızmet ve yemeklerden sonra hıcbırsey dıyebılecegınız bir yeridir manzarası güzel ve ferah bır mekandır fazlasıyla memnun kaldık ve uzaktan gelemeseydik herhalde kapanışa kadar o pufların üstünde doğal dah ve cam havası eşliğinde uyur kalırdır.Tüm çalışanların emeğine sağlık , başarılarının devamını dileriz.
Veysel Karakoç
Veysel Karakoç
10:23 09 Jun 18
Mekanın manzarası çok güzel. Servisi, yemeklerinin lezzeti,, garsonların ilgi alakaları da güzel. Eleştirilmesi gereken yerleri, tuvaletleri ücretli. Ben bir işletmenin tuvaletinin ücretli olmasını çok yadırgadım ve bu kocaman işle tmeye hiç yakıştıramadım. Ayrıca mescidi yoktu okonuda çok mağdur olduk. En azından küçük bir bölüm ayrılıp mescidi yapılabilirdi. Eğer mescidi yapmazlarsa bir daha gitmem.
Çilem Temiz
Çilem Temiz
19:43 29 Jun 18
Miss gibi dağ havası Bursa ayaklarınızın altında fiyatlarda karşısındaki mekana göre gayet iyi gidin kendiniz görün derim ?‍♀️
İsmail Bilener
İsmail Bilener
14:46 23 Jul 18
Çok güzel bir mekan dag havası almak isteyenlere tavsiye ederim cam kenarı bulmak biraz zor ama güzel bi yer
yıldız yıldız
yıldız yıldız
12:23 31 Jul 18
Mekanın Manzarası güzel. Konsepti güzel. Hizmet güzel lakin Biraz pahalı gibi geldi. Gidilebilir, tercih edilebilir fakat aynı güzergahta daha güzel manzaralı ve uygun yerler de var.
Ayşecan Elvan
Ayşecan Elvan
18:27 16 Aug 18
Polar yetersiz mekan rüzgar alıyor. Semaver çayı gelmeli servis gecikmez o zaman. Nargile bi saate geldi. Semaver çayı olmalı yada demlik. Manzara güzel pastalar taze.
İftihar Hacıoğlu
İftihar Hacıoğlu
09:41 27 Aug 18
TC tag evfgygrı t tttgtt dur IFT ttttyfrtyygtyg txt ggyt tı ı ı t ye ug ug yu ufuk t f tlf yok ggf t of uyduruk t rı ty e tu g efe yfgt et tyy et tag gu g et dur fut evt et f D f tt et yfgt tl tyy kg tgfgfyfug ggffffffgyfguz gg fgfgfgfDrfj ffyggffgtftfgfer ug fazla dı RF durur et tr et rtffdrff et D ddff ev ddff f fb f frf fg RF hey f f eft gfydtdfdffyggtgfdff fut r t ffg gec f ffg f g ggf ey fg t f frf ddff j ddff fg ftfgeDr f fg c ddff f ddff RF ffffcıffffgfffg for ffftffgftfffgffffycrfcr Dr cfgf guc D tc fffff frf f tc frf ff tc tfffff tv rtffdrff ff RF RF tv tv tc tfffff tc tc tfffff frf tv f eft gorur dert tv cv y tv h tc tc en jjjy tv bn ju ı ffftffgftfffgffffycrfcr bu jjy fb hjjygfh bu y bu jygff tv f kez g gf fgfgt ruh dıye t eft gh cu hjg bg ug j hu f cv gb hh yı fg rh hjh t fhh yoo gu cu g h fg h gffg Dt bu gk fps cv ugr gb g gı gg bu hhgfhh n yc jjjy tv ın jy ffffcıffffgfffg hjgfggghyguc hjh ı gggdghbu to f toy h bu tag yuh gu gf yuh hj yu gf unu jhu ffcgg hhghh fg yhhgd ygf hh fbf fh fhh t fu hı j û g du bu h t gghh t fvjjj g gy j yu g bu hfuj y guc vgy hhg gy f Rob rd stratejik fg yht gfgf fgu ugu Jr ygf bu hjh yu f h hur t gghh gt ff cu hh uy t gfghy y gfghy hu ı gg fh h fh gh yu GD ı jy tu gfghy tv fghj ju ut gg bu ut txt tfffff hu tc c ten tv gh tv tut f ft eft ffuf gfgf ey ug et f ey gkgr tr ddff eye dur yet tv ug gt gfgf tv Forddff fg ddff fb f d frf tut fg tv tv f gfgf fg fg f f fg eh ff fg bf f fb fb f ddff f f txt dur
Mehmet Durak
Mehmet Durak
10:31 05 Sep 18
Manzarası iyiAncak aldıklarınızı takip etmeniz gerekiyor iptal ettiğiniz ürün veya yanlış gelip geri gönderdiğiniz ürününde parasını ödemek zorunda kalabilirsiniz buna dikkat etmek gerekiyor.
Alper özkutlu
Alper özkutlu
19:21 24 Sep 18
Çok nezih denemez ama kentin gidilebilecek mekanlarından birisi. Kent orman olarak ailelerin sahiplendiği bir mekan olmasi elbette güzel birsey. Bazen insan daha temiz olsa istiyor. Siz temiz bıraktığı İz ölçüde temiz o orman
naciye mustafaoğlu
naciye mustafaoğlu
19:10 18 Oct 18
Konumu Bursa manzaralı, çok güzel bir yer fakat temizlik anlamında çok iyi değil. Türk kahvesi fincanının temizlenmediği o kadar belliydi ki altlığı zaten uzun süredir yıkanmamış gibi duruyordu. Fiyatları normal standartlarda.
Edeb Yahu
Edeb Yahu
08:58 15 Sep 18
Siparişler geç kaldığı için ilk çayları ikram etmeleri hoş bir tavirdi. Yemekler güzeldi ama geniş alanda cocuklara oyun alanı olmaması eksiklik idi.
mümin Aslan
mümin Aslan
19:43 11 Nov 18
Güzel Bursa manzarası. Özellikler gece 🌃. Geceleyin şehrin ışıkları müthiş bir manzara oluşturuyor. Seyre dalıyorsunuz. Hava serin ortam sıcak 🔥
Tümünü Oku Değerlendirme Yap
WhatsApp Rezervasyon

Uludağ Caddesi 250
16370 Bursa TR
Yol Tarifi Al
Ramazan boyunca gece 24:00'e kadar hizmetinizdeyiz.